Vedu interaktivní tréninky a semináře tak, abych propojila praxi, teorii a zážitek.

Mohou se vám hodit, když se potřebujete naučit dovednostem, které jsou pro vaše záměry důležité.

Přístup a techniky NLP vám pomáhájí být vyrovnaní, spokojení a úspěšní v tom nejširším slova smyslu. Naučíte se úplně využít svoji jedinečnost a respektovat jedinečnost ostatních. Budete se umět zaměřit na cíle, které pro vás budou skutečně lákavé a atraktivní. Najdete motivaci. Zvládnete stres a napětí. Naučíte se efektivně komunikovat a jednat s druhými. Využijete naplno své zdroje, schopnosti a dovednosti. Budete se umět učit od druhých, kteří jsou pro vás vzorem.

Je pro manažery i profesionální kouče, kteří chtějí rozumět koučování a naučit se koučovat. Pochopíte filosofii i technologii systemického koučování zaměřeného na řešení. Budete se umět ptát, poslouchat, vést koučovací rozhovor, používat koučovací techniky a hlavně pomáhat klientům. V rámci výcviku vás vaši kolegové budou koučovat, a tak budete mít možnost pracovat na vlastních témamatech a otázkách.

Míra emoční inteligence odlišuje úspěšné lidi od průměrných. Naučíte se být více vnímavý vůči sobě i druhým lidem. Rozpoznáte, jak se cítí a budete k nim více empatičtí. Naučíte se způsoby, jak zvládnout negativní emoce, problémové situace a koflikty.

Uvažovali jste někdy, co vaše posluchače doopravdy zaujme? Jste dobrým řečníkem a vypravěčem, nebo máte (jako většina z nás) obavy a trému před každým vystoupením? Během tréninku Kouzlo prezentace se naučíte prezentovat zajímavě a poutavě a hlavně v pohodě. Základem je několik pravidel a zásad a pak už jen natrénovat pár dovedností. Dá se to zvládnout. Opravdu.

Jak zvládnout moment překvapení, útok, časový tlak nebo argumentační fauly? Jde to různě: spirituálně, fyziologicky i logicky. Záleží na tom, co se vám v dané situaci hodí a také co vám nejlépe sedí. Existují lidé, kteří umějí bravurně manipulovat a ti druzí mají zase talent na to, jak se nechat vodit za nos. Abyste se uměli lépe bránit těm prvním, jejich manipulaci a nátlaku, je dobré je nejprve rozpoznat a pak se správně zachovat. Osvojíte si jednoduché postupy a techniky.

Pokud se potkáváte s lidmi, kteří s vámi nesouhlasí, a rádi byste se naučili, jak dospět k dohodě nebo se prosadit, je tento seminář pro vás. Jde nejen o schopnost argumentovat, ale ještě více o umění naladit se, raportovat a přečíst partnera. Naučíte se vytvářet dobré dohody.